SON DAKİKA

“Öfke Kontrolü Ve Stresle Başa Çıkma” Ödemişliler DAVETLİ


Ödemiş’te “Öfke Kontrolü Ve Stresle Başa Çıkma” semineri düzenlenecek.Tüm Ödemiş halkının davetli olduğu semineri ÖTO düzenliyor.

Ödemiş Ticaret Odası kadın girişimciler kurulu organizasyonuyla “Öfke Kontrolü Ve Stresle Başa Çıkma” semineri düzenlenecek.

Ödemiş Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu Ve İBB Eşrefpaşa Hastanesi Toplum Sağlığı Birimi işbirliği ile hazırlanan “Öfke Kontrolü ve Stresle Başa Çıkma” Semineri 19 Temmuz Perşembe günü Saat: 13:00’de Ödemiş Ticaret Odası Binası Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.Düzenlenen seminer ile alakalı olarak Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş; “Stres bir eylem ya da durumun kişi üzerinde yarattığı fiziksel ya da psikolojik zorlanmaya verilen tepkidir. Stresle birlikte öfke doğar ve öfkeyi doğru ifade etmek önemlidir. Öfke kontrolünde temel amaç; saldırganlıktan uzak, şiddet içermeyen, kişinin kendisine ve çevresindekilere zarar vermemesidir. Stresle başa çıkmada yararlanılabilecek örgütsel mücadele yöntemleri, bireyler üzerindeki iş stresini azaltmak veya önlemek amacıyla geliştirilmelidir.”

“Kişisel gelişime katkı sağlamak ve insanların sosyal hayatında büyük problemlere sebebiyet verebilen öfke kontrolü konusunda yararlı olabilmek adına düzenlenecek olan seminere tüm halkımız davetlidir”dedi.
Hiç yorum yok