SON DAKİKA

Mahmut Badem çağrıda bulundu


Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 17. Kuruluş yıldönümü sebebiyle Adalet ve Kalkınma Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, dövizdeki hızlı yükseliş ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Badem; “Evde ne varsa bozdurarak, biz de varız diyeceğiz” ifadelerine yer vererek, Ödemişli Adalet ve Kalkınma Partisi üyelerine hitaben, bilezik, çeyrek altın ve dolar gibi menkulleri bozdurup katkıda bulunmaya davet etti.Gerçekleştirilen ziyarette Mahmut Badem’e partili belediye meclis üyeleri eşlik ederken, kendisini; ilçe başkanı Ramazan Şerif  Delibalta, kadın kolları başkanı Asuman Karakayaoğlu, ilçe kurucu üyesi ve eski ilçe başkanı Mehmet Emin Davran, yönetim kurulu ve partililer karşıladılar.

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ilçe binasında partililere hitaben gerçekleştirdiği konuşmasında önemli ifadeler kullandı;

“Nice yıllar iktidarda kalarak rekor kıracağız”

 “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan partimizin 17. kuruluş yılında, Türkiye’nin içinde olduğu bu özel durumdan dolayı insanların bizi farklı bir şekilde görmeleri adına birlikte olmak istedik. 2001 yılında bir avuç vatanseverin, erdemliler hareketi olarak yola çıktığı bu kutlu davada, iktidarlığımız hep devam etti. Daha nice yıllar iktidarda kalarak, dünyada rekor kıracağız.”“Biz de varız diyeceğiz”

“Partimiz, defalarca yapılan yıkma hareketine rağmen bugünlere geldi. Şimdi de ekonomik  olarak kozları kullanmaya başladılar. Bu ülkenin insanları, inanarak yola çıktı. 15 Temmuz’da nasıl direndiyse, Kurtuluş Savaşında nasıl direndiyse aynı şekilde direneceğiz. Bir bilezik ya da bir çeyrek altın ya da 100 dolar gibi evde ne varsa bozdurarak, biz de varız diyeceğiz. Nerede durduğumuzu göstereceğiz. 14 Ağustos’un anlamı, üzerimizde oynanan oyunun iliklerimize kadar hissederek ortaya koymaktır.”

“Cumhurbaşkanımızı bu ülkeye başkan yaptık”

“Her zaman inançlıydık. Kaybetmeyi hiç düşünmedik. Bu inaçla, kararlılıkla, dik duruşla, ilk kez Cumhurbaşkanımızı bu ülkeye Başkan yaptık. Bu karalılığımız hep devam edecek. Kurulduğu günden bu yana milletimizle el ele yürüyen, lideriyle bir bütün olan partimiz; liderinin çizdiği bu kutlu yolda milletiyle var olmaya ve milleti için var olmaya devam edecektir” dedi.Hiç yorum yok