SON DAKİKA

Ödemiş Devlet Hastanesi’nde yüzler gülüyor
Geçtiğimiz günlerde engelsiz yarınlar derneği üyelerine Ödemiş Devlet Hastanesinde diş bakımı yapılmıştı.

Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği Başkanı Serpil Aksoy Baştürk ve dernek üyeleri geçtiğimiz gün engelli bireyler için Ödemiş Devlet Hastanesinde, hastane yöneticisi Ömer Koçak ile bir projeye imza attı.

Ödemiş Devlet hastanesinde anestezi tekniği ile engelli bireylerin diş sağlık tedavileri yapıldı. Projeden duydukları memnuniyeti dile getirmek isteyen dernek üyeleri ve dernek başkanı Serpil Aksoy Baştürk başhekimi ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği üyeleri, Ödemiş Devlet Hastanesi Yöneticisi Ömer Koçak, Diş Hekimi Elif Bilge Öztürk, Algın Arıkan, Fatih Çakmak’a plaket vererek teşekkür ettiler.Ödemiş Devlet Hastanesi Yöneticisi Ömer Koçak; “Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği Üyelerine Bu Nazik Düşüncelerinden Dolayı Çok Teşekkür Ederiz. Tüm Çalışanlarımız Olarak Sağlıklı Günler Dileriz.”dedi.


Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği Serpil Aksoy Baştürk ; “Ödemiş Engelsiz Yarınlar Derneği üyeleri olarak zihinsel engelli bireylerimizin ağız ve diş sağlığı konusunda Ödemiş Devlet Hastanemizde başlatılan uygulama için Hastanesi Yöneticimiz Ömer Koçak ve Diş hekimi Elif Bilge Öztürk, Algın Arıkan, Fatih Çakmak’a plaket takdiminde bulunarak emekleri için teşekkür ettik. Kendilerine engelsiz yarınlar dileriz” dedi.

Hiç yorum yok