SON DAKİKA

Ödemiş'te bugün vefat edenler (1 Ağustos 2018)

Ödemiş'te 1 Ağustos 2018 tarihinde hayatını kaybeden vatandaşlarımız:

Çamyayla Mahallesi'nden Hamide Cansız'ın eşi,Avukat Mehmet Cansız,Öğretmen Müzeyyen Apaydın,Hamide Kaplan ve Yeliz Cansız'ın babaları,Ufuk Apaydın ve Seyhun Kaplan'ın kayınpederi FAHRİ CANSIZ vefat etmiştir.

Hürriyet Mahallesi Karahayıt Mevkii'nde oturan,Merhum Mehmet Karacan'ın oğlu,Yeşilköylü Merhum Halil Sarıteken'in damadı,Gülşen Karacan'ın eşi,Karabıyık Markette Çalışan Volkan ve Okan Karacan'ın babaları,Eski Fırıncılardan Ahmet Karacan,Süzen Çakar,Şükran Yakın ve Merhume Hamiyet Ayhan'ın kardeşi,Fahri,Mustafa,Yücel ve Hayriye Saerıteke'nin eniştesi,Eski Pazarcılardan Demirci Ustası ALİ KARACAN vefat etmiştir.

İnönü Mahallesi Sefa Sokak No:1'de oturan,Merhum Hacı İbrahim oğlu Metin Özer'in kızı,Muzaffer Gülcü'nün eşi,Metin Özer'in halası HÜLYA GÜLCÜ vefat etmiştir.

Kuvvetli Mahallesi'nden Merhume Nafize Uzun'un kızı,Abdullah Taşcı'nın eşi,Yusuf Taşcı,Hüseyin Taşcı ve İbrahim Taşcı'nın anneleri,İsmail Uzun ve Mehmet Uzun'un kardeşi,Hikmet Taşcı'nın yengesi NİMET TAŞCI vefat etmiştir.

Mursallı Mahallesi'nden Süleyman,Yakup ve Osman Kazan'ın babaları,Hayrettin Börekçi,Salih Uyak ve İbrahim Dedebaş'ın kayınpederi HÜSEYİN KAZAN vefat etmiştir.

(Ödemiş Belediyesi verilerinden yararlanılmıştır)

Hiç yorum yok