SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı açıkladı: "Ödemiş Adayımız Mimar MÜNİR BEZMEZ"
Ak Parti'nin Ödemiş Belediye Başkan Adayı mimar Münir Bezmez oldu. 1994-1999 yılları arası Ödemiş Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Bezmez'in adaylığı, bugün İzmir’de gerçekleştirilen törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.

Ak Parti'de İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci'nin ardından, ilçe belediye başkan adayları da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün gerçekleştirilen törenle İzmir Halkapınar Kapalı Spor Salonunda açıklandı.

Ödemiş'te 1994 yılında Doğru Yol Partisi’nden Ödemiş Belediye Başkanlığına seçilip bir dönem bu görevi yerine getirip, sonraki dönemlerde aday olmayan mimar Münir Bezmez, AK Parti' nin 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı oldu.

CUMHURBAŞKANI TEBRİK ETTİ VE BAŞARILAR DİLEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mimar Münir Bezmez’in adaylığını açıkladıktan sonra Bezmez’i sahneye davet ederek seçim çalışmaları sürecinde başarı temennilerini iletti.

Belediye başkanlığı döneminin ardından Ödemiş’te yaşamını sürdürmeye devam eden Bezmez, önceki başkanlık görev süresinin bitim tarihi olan 1999 yılından bu yana Ödemiş'te mimarlık yapmakta. Geçmişte uzun yıllar Ödemiş Mimarlar Odası Başkanlığı görevini de eşzamanlı olarak yürüten Bezmez, geçtiğimiz 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti Ödemiş Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı görevini yerine getirmişti.Evrim Sönmez Kaytaran

Hiç yorum yok