SON DAKİKA

Mehmet Eriş'ten Ödemiş'e İLK MÜJDE: 'MUHARREM İNCE'

CHP Ödemiş Aday Tanıtım töreni bugün saat 17:00'de Ödemiş Hükümet Meydanı'nda gerçekleştirildi. 

Aday tanıtımına CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mehmet Eriş, CHP İzmir Milletvekili Attila Sertel, Millet ittifakının diğer ortağı İYİ Parti ilçe teşkilatı, CHP aday adayları Cumhur Şener, Mustafa Aydın, Bekir Keskin ve CHP Ödemiş İlçe Örgütü mensupları katılım gösterdiler.

MEHMET ERİŞ: "DAHA ONURLU ÇÖZÜMLER BULUNABİLİRDİ"

CHP Belediye Başkan adayı Mehmet Eriş, “AK Parti ve MHP ittifakına karşı İYİ parti ve CHP bir ittifak kurdular. Bunlardan birisi de Ödemiş, hepimiz birlik beraberlik ve dayanışma ile bu uğurda bu yolda yürüyeceğiz. Bu yolda yürürken bir gönül kazası yaşayan benimde asla mutlu olmadığım, olmayacağım çok daha onurlu çözümler bulunabilirdi. Ama karşı durmamız mümkün değil. Önce partimizin aday gösterdiği sonra ne yazık ki yeni görevlendirmesi benim yükümü daha fazla arttırmıştır. Bu konuda üzüntü yaşattığımız gönül kırgınlığı yaşattığımız Cumhur Şener arkadaşımızın onuru hepimizin üstündedir. Onun onurunu asla yere düşürmeyeceğiz. Bunu o korkanlar iyi bilecekler onun ailesini onuru benim onurumdan daha aşağıda değildir. Bunu herkes böyle bilsin. Bugün İYİ partili arkadaşlarımızla yola çıktık. Bu yolun sonunda başaracağız. Asla dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla ve asla yorulmazlar. Biz Mustafa Kemal’in öğrenciliğine devam ediyoruz. Bizim siyaset anlayışımız gönül almaktır. AK Parti'ye MHP’ye gönül veren bizim düşmanımız değildir. Bizim kazandığımız seçimde onlar da bizim kadar mutludur böyle bilsinler” dedi.MUHARREM İNCE ÇARŞAMBA GÜNÜ ÖDEMİŞ'E GELİYOR

Öte yandan program sonunda CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi, mikrofonda CHP Ödemiş Belediye Mehmet Eriş'ten onay alıp kesinleştirdikten sonra önümüzdeki çarşama günü düzenlenecek olan CHP dayanışma yemeğine, CHP'nin 24 Haziran seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin geleceği duyurusunu yaptı.

Ali Tutku Kaytaran


https://www.cephegazetesi.com.tr/2019/01/chp-odemis-ilce-orgutu-yol-kazasidir.html

https://www.cephegazetesi.com.tr/2019/01/chpde-izmir-depremi-yasanyor-odemisin.html

Hiç yorum yok