SON DAKİKA

29 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI!.Operasyon merkezi ÖDEMİŞ


Ödemiş merkezli operasyonda soruşturma devam ediyor.

Ödemiş Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'gasp, tefecilik, haraç almak, ihaleye fesat karıştırmak, işyeri kurşunlamak ve ruhsatız silah bulundurmak' suçlarını gerçekleştiren çeteye yönelik yürütülen soruşturma kapsamında bu sabah operasyon için düğmeye basıldı.Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 51 ayrı suça karıştıkları belirlenen çete üyelerinin, İzmir merkez, Ödemiş, Tire, Kiraz, Beydağ ve Çeşme ile Aydın, Bolu ve İstanbul'da belirlenen adreslerine şafak vakti eş zamanlı baskın yaptı. Operasyonda 29 şüpheli gözaltına alındı.

Ödemiş, Beydağ, Kiraz ve Tire ilçelerinde gözaltına alınan şüpheliler, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirilirken diğer yerlerde yakalanan şüphelilerin sorguları ise yakalandıkları illerde yapılacak.

SORUŞTURMALAR DEVAM EDİYOR

Soruşturma kapsamında halen cezaevinde başka suçlardan hükümlü olarak bulunan örgüt liderleri; T.G. ve A.T.B.’nin yanı sıra S.Ş., F.K., B.Y., Y.A., M.A., Y.V., S.B., İ.D.G., H.E., H.A., İ.A., O.O., Ü.T., M.T., Y.A., D.G., İ.K., T.U., M.D., S.P., H.Ç., O.D., T.Ş., A.K., B.D., S.M., K.Y., G.M. ve H.P, isimli şüphelilerin yakalanarak gözaltına alındığı ve soruşturmanın devam ettiği belirtildi.Hiç yorum yok