SON DAKİKA

Ödemiş'te tören değil adeta ŞÖLEN oldu


Ödemiş Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Ak Partili Belediye Başkanı Mahmut Badem büyük bir demokrasi örneği göstererek tam kadro ve gülümseyen yüzlerle Ödemiş Belediyesini Chp'li Mehmet Eriş'e teslim etti.

31 Mart 2019 seçimlerinin ardından, dün mazbatasını alan Chp Belediye Başkan Adayı Mehmet Eriş bugün yapılan devir teslim töreni ile Ödemiş Belediye Başkanlığı makamına oturdu.

Tören değil adeta ŞÖLEN

Ödemiş Belediyesinde gerçekleşen devir teslim töreninde büyük bir demokrasi şöleni yaşandı. Türkiye çapında hala yankıları ve itirazları süren 31 Mart yerel seçimleri sonrasında seçilen bir çok belediye başkanın devir teslim törenlerine eski başkanlar ve parti teşkilatları katılmazken Ödemiş'ten tüm Türkiye'ye örnek olacak bir tavır sergilendi.

Devir teslim töreninde Chp ilçe yöneticilerinden çok Ödemiş Ak Parti İlçe Teşkilatından isimlerin bulunması dikkatleri çekerken; çiçeklerle, esprilerle, gülümseyen yüzlerle şölen şeklinde gerçekleşen devir teslim töreninin ardından Mehmet Eriş resmi olarak Ödemiş Belediye Başkanlığı görevine başlamış oldu.

Evrim Sönmez KaytaranHiç yorum yok