SON DAKİKA

Şehidimizin cenazesi yarın ÖDEMİŞ'TE defnedilecek


Ödemişli şehidimiz Fatih Şevket Ersin yarın Ödemiş'te toprağa verilecek

Yozgat'ın Yerköy ilçesi yakınlarında iki polis memurunun şehit olduğu, bir polis memurunun ağır yaralandığı trafik kazası, Ödemiş'te yürekleri yaktı. Ağrı Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü'nde görev yapan polis memuru Fatih Şevket Ersin, feci kazada şehit oldu.Ersin ile birlikte polis memuru Hayrullah Taşköprü'nün şehit olduğu kazada Muhammed Enes Yolcu ağır yaralandı.

Hizmet İçi Eğitim Faaliyeti için gittiği Ankara'dan dönerken Kırıkkale-Yerköy karayolu Sekilli mevkii yakınlarında direksiyon hakimiyetinin kaybı sonucu aracın devrilmesi ile meydana gelen kazada Hayrullah Taşköprü ile birlikte şehit olan Fatih Şevket Ersin'in cenazesi pazartesi günü Ödemiş'te düzenlenecek törenin ardından Zungurlu Şehitliği'nde toprağa verilecek.

Eski Ovacık Mahallesi muhtarı Türker Konuş'un kızı Vesile Konuş Ersin'in eşi olan Ödemişli Şehidimiz Fatih Şevket Ersin Yozgat'ta yapılan törenin ardından Ödemiş'e getirilecek. 13.05.2019 Pazartesi günü (yarın) Ödemiş Şeker Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Ödemiş Merkez Zungurlu Mezarlığı Şehitliğine defnedilecek.Hiç yorum yok