SON DAKİKA

Sosyal Medyada YAŞLANMA MODASI


Sosyal Medyada yaşlanma modası herkesi sardı. Ünlüler, ünsüzler herkes kendisini yaşlandırarak paylaşıyor. Peki nasıl yaşlanıyorsunuz? Ünlüler yaşlanınca nasıl oldu?

Faceapp yaşlandırma uygulaması, gündemde yer alan konular arasında. Snapchat ve Instagram filtrelerini oldukça seven kullanıcılar şimdi de yaşlandırma programına yoğun ilgi göstermeye başladılar. Faceapp ile kendinizi gençleştirebilir veya yaşlandırabilirsiniz. Sosyal medyayı kasıp kavuran FaceApp programını ünlüler de kullandı. Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar, Can Bonomo gibi ünlüler de yaşlandırma akımına uydu.

FaceApp uygulaması yoğun ilgi görüyor. Uygulama ile kendinizin ya da bir arkadaşınızın fotoğrafını alıp, o fotoğraftan bambaşka kişiler ortaya çıkıyor. Faceapp ile kendinizi gençleştirebilir, yaşlandırabilirsiniz. FaceApp uygulamasında sadece yaşlandırma tekniği yok, fotoğrafınızı eklediğinizde kadınsanız erkeğe, erkekseniz kadına çevirebiliyorsunuz.Peki bu uygulamanın ücreti var mı? Kullanıcıları sevindiren özelliklerinden biri de bu uygulamanın ücretsiz olması. Ancak bazı işlevlere erişmek için para ödemeniz gerekiyor.

FACEAPP Uygulaması nasıl indirilir?

Bu uygulama hem AppStore’da hem de Google Play’de bulunuyor. Yani IOS ve Android tabanlı tüm telefonlar bu uygulamayı kullanabiliyor.

Ünlülerin yaşlanmış halleri nasıl?

TARKAN

TUBA BÜYÜKÜSTÜNŞEYMA SUBAŞI

CANSU DERE
KEREM GÜRSİN
CEM YILMAZ
SILA
BURAK ÖZÇİVİT
MURAT BOZ
CAN YAMAN


Hiç yorum yok