SON DAKİKA

SON DAKİKA:Ödemiş Polisi kıskıvrak yakaladı
Geçtiğimiz pazar günü balkondan girdiği evdeki,55 yaşındaki Vicdan Özetçi'yi aşkına karşılık vermediği gerekçesi ile yatağında vuran ve öldüren,Vildan Özetçi'nin kızı 37 yaşındaki Hülya Özetçi'yi ağır yaralayan ve olay yerinden kaçan Mustafa K. Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün çalışması sonucu yakalandı.

29 Nisan Pazar gece yarısı saat 03:00 sularında Ödemiş Süleyman Demirel Mahallesi Efe Toplu Konutlarında bulunan Hülya Özetçi ve Vildan Özetçi'nin yaşadığı 2.Katta bulunan eve, yanında getirdiği merdivenle balkondan giren Mustafa K. av tüfeği ile anne kızı vurarak olay yerinden kaçtı.Silah sesini duyan komşuların ihbarı ile gelen polis ve sağlık ekipleri olay yerine gelirken anne kız Ödemiş Devlet Hastanesine kaldırıldı.Vicdan Özetçi tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, ağır yaralı olan Hülya Özetçi İzmir'e sevk edildi.

29 Nisandan bu yana aranan 55 yaşındaki Mustafa K. Kiraz Kale Köyü dağlık alanında bugün saat 18:00 sularında yakalandı.Sağlık kontrolü için Ödemiş Devlet Hastanesine getirilen zanlı adli makamlara sevk edildi.


Hiç yorum yok